قوانين و مقررات

قوانين و مقررات در فروشگاه اينترنتي شی مد

تنها مرجع اطلاع رساني و پيگيري فروشگاه اينترنتي شی مد، وبسايت shemod.com مي باشد و راه هاي ارتباطي مندرج در آن بوده و اين فروشگاه مسئوليتي در قبال ارتباطات خارج از اين موارد ندارد.

کاربران هنگام سفارش کالا ملزم مي باشند اطلاعات صحيح کامل را در پايگاه درج کنند. بديهي است کاستي يا نادرستي اطلاعات مانع تکميل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

فروشگاه اينترنتي شی مد هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سايت که مي تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مديريت اين سايت باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهيزات سخت افزاري و غيره) نمي پذيرد.

فروشگاه اينترنتي شی مد به هيچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غير واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرين فن آوري ها متعهد است حتي المقدور از حريم شخصي کاربران دفاع کند.

از نظر حقوقي، در معاملات فروشگاه اينترنتي شی مد ، سايت shemod.com به عنوان فروشنده و کاربر اينترنتي سفارش دهنده به عنوان خريدار تلقي مي شوند.

فروش کالا بر مبناي نوع و مقداري صورت مي گيرد که خريدار آن را در فروشگاه اینترنتی شی مد درج نموده است.

فروشنده به هنگام تائيد سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعيين کرده و به اطلاع خريدار مي رساند.

ارزش کالا يا کالاهاي سفارش داده شده طبق فهرست قيمت سايت محاسبه شده و تنها مبلغي که در بعضي از موارد، به ارزش کالا اضافه مي شود، هزينه ارسال است.