آخرین وبلاگ, وبلاگ

کدام مدل لباس عروس مناسب شماست؟

راهنمای انتخاب مدل لباس عروس

 

خرید لباس عروس، از کجاشروع کنیم؟  در یک دریا از لباس های سفید (که همه کاملا زرق و برق دار است!)، اغلب عروس ها سخت در تلاش برای پیدا کردن یک لباس همه چیز تمام هستند!

بهترین جا برای شروع،شمایید! این راهنما همه آنچه که شما  برای پیدا کردن لباس عروسی رویایی خود که کاملا متناسب با نوع بدن شما است، نیاز دارید به شما ارائه می دهد! همه بدن‌ها زیبا هستند، بنابراین به جای اینکه مخالف تناسب خود کار کنید، یک لباس عروسی که چهره شما را جلا دهد و با اعتماد به نفس تمام بدرخشید، پیدا کنید.

بدن شما کدام نوع است؟

برای پیدا کردن نوع طبیعی بدن خود، از یک دوست بخواهید که وسیع ترین قسمت شانه ها، سینه ها و باسن ها را اندازه گیری کند و سپس کوچکترین قسمت کمر شما را اندازه گیری کند.

هنگامی که اندازه گیری های خود را گرفتید، ببینید کدامیک از این دسته ها بیشتر نماینده شما هستند:

صاف یا ورزشی: اگر شانه ها، سینه ها و باسن ها تقریبا همان اندازه هستند و کمر شما کوچکتر نیست، پس شما یک نوع بدن صاف یا ورزشی دارید.
مثلث معکوس: اگر شانه های شما و  یا سینه بزرگتر از باسن شما باشد، شما یک نوع بدن مثلثی معکوس دارید.
گلابی شکل: اگر باسن شما پهن‌تر از شانه ها و یا سینه شما باشند، شما یک نوع بدن گلابی دارید.
ساعت شنی: اگر شانه ها، سینه ها و باسن تقریبا هم اندازه هستند، اما کمر شما حداقل 25٪ کوچکتر از باسن شماست، پس شما یک نوع بدن ساعت شنی هستید.

در تصاویر زیر  لباس عروس مناسب بر اساس فرم بدنی نشان داده شده است.به طور مثال هیکلی با فرم ساعت شنی می‌تواند از بین مدلهای 3،4و 5 لباس خود را انتخاب کند.فرم بدن شما چیست و کدام مدل لباس عروس را برای خود می‌پسندید؟

wedding dress selection راهنما لباس عروسwedding dress guide راهنمای خرید لباس عروس

برای دیدن مدلهای جدید  لباس عروس سال 2018 اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “کدام مدل لباس عروس مناسب شماست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *